Obrazy

Moje cesta za krásami přírody mě zavedla na nádherná místa. Tisíce fotografií naplňují kapacitu mých disků. Miliardy jedniček a nul, jejichž jedinečné uspořádání tvoří živou duši neviditelných příběhů. Některé příběhy jsou pro mě tak výjimečné, že vznikl jejich obraz.

Každý obraz je originál a je k prodeji pouze v omezeném množství od jednoho motivu.

Technologie výroby

Velkoformátový tisk obrazů provádí společnost LEGRAF s využitím nejmodernějších technologií a důrazem na dokonalé řemeslné zpracování. Tisk je zhotoven 10-ti barevnou FineArt technologií na vysoce kvalitní archivní fotopapír s tiskovým rozlišením 1440-2880dpi zaručujícím velmi jemné detaily i přechody barev. Pigmentové UV inkousty Epson v kombinaci s kvalitním papírem z řady Gallery vydrží beze změny desítky let. Kašírováním je obraz nanesen na kompozitní plastovou desku s hliníkovým povrchem, jejíž pevnost zaručuje obrazu stálý tvar i při velmi nízké hmotnosti. Díky tomu lze i velkoformátové obrazy umístit nejen na klasické stěny, ale i na lehké příčky jako je sádrokarton.
Povrch obrazu je potažen sametově matnou laminační folií. Tisk je proto odolný proti nečistotám a dotekům. Není nutno jej chránit dalšími vrstvami (sklo a podobně), které by snižovaly kontrast a vytvářely nechtěné reflexy.

Obrazy jsou vsazeny do hliníkového rámu v matně černém provedení. Úzký tmavý rám tvoří nerušící podporu obrazů, které se stávají oknem do jiné dimenze.

Objednávka

Obrazy můžete zakoupit v sekci Obchod.

Líbí se vám fotka v galerii, ale mezi obrazy jste ji nenašli? Kontaktujte mě prosím, pokud to bude technicky možné, vyrobíme obraz na objednávku. Stejně tak, pokud vám nevyhovuje uvedený rozměr.